Code Against Cancer

Loading Site ...

Podaruj swój talent

Dołącz do zespołu!

CODE AGAINST CANCER jednoczy ludzi i wyjatkowych talentach i umiejetnościach. Pasji i zaangażowaniu w ideę walki z nowotworami.

Jeśli chcesz włączyć się w projekt CODE AGAINST CANCER, być jego częścią możesz to zrobić na wiele sposobów.

YOUR TALENT IS A GIFT.

  • Jeśli jesteś specjalistą biotechnologii, bioinformatyki, informatyki, analityki, medycyny, mikrobiomu i nauk i dziedzin pokrewnych – możesz dołączyć do międzynarodowego zespołu Ardigen pracującego nad przełomowymi terapiami przeciwnowotworowymi. Twój talent przeznaczony na takie działania jest wielkim prezentem dla ludzi chorych i tych, którzy dopiero zachorują.
  • Jeśli interesujesz się szeroko pojętym tematem onkologii i chcesz podzielić się wartościowymi informacjami lub inspiracjami – skontaktuj się z nami – to także bardzo cenny wkład.
  • Jeśli chcesz po prostu wesprzeć dzieci chore na nowotwory, które są pod opieką Fundacji Zostaw Swój Ślad – ich terapie, leczenie, diagnostykę czy spełnianie marzeń możesz dokonać wpłaty tutaj:

Fundacja Zostaw Swój Ślad
Bank PKO BP SA
42 1020 2892 0000 5502 0602 1796 Tytuł przelewu: „darowizna CODE AGAINST CANCER”.

Możesz też wesprzeć nasze działania przekazując 1% podatku Fundacja Zostaw Swój Ślad KRS 0000597271

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, zweryfikowaną przez wszystkie stosowne organy kontrolne. Działamy od 2016 roku.

W roku 2022 środki z 1% podatku przeznaczamy głównie na pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi, oraz tworzenie Księgi baśni terapeutycznych ii audiobooka wspierającego dzieci w walce z chorobą.

 

Więcej o fundacji Zostaw Swój Ślad znajdziesz na www.zostawswojslad.pl