Code Against Cancer

Loading Site ...

Wesprzyj nasze inicjatywy

JywEHZe3n9ZEyIIk.pngDlaczego wspieramy Jacka!?

Bo to nasz świetny kolega, niesamowicie dzielny człowiek i członek społeczności CODE AGAINST CANCER wspierającej pacjentów onkologicznych.

Jacek to znakomity Software Engineer, pracujący w Ardigen nad terapiami przeciwnowotworowymi opartymi o AI – sztuczną inteligencję.

Jacek od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością, ale robi wszystko, żeby tym, co potrafi, dzielić się z innymi.

Pracuje z pasją i wierzy, że tworzenie projektów z misją wspierającą zdrowie to naprawdę ważny cel w życiu.

Dziś Jacek pilnie potrzebuje wsparcia w codziennej trudnej i kosztownej rehabilitacji i fizjoterapii. Aby żyć bez bólu i móc dalej pracować z nami na rzecz pacjentów chorych na nowotwory i inne choroby przewlekłe.

Jacek od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe, któremu towarzyszą liczne choroby współistniejące.

MIESIĘCZNA KURACJA I REHABILITACJA KOSZTUJE OK 8000 PLN. A konieczna jest przez cały czas.

Jacek jest dla nas symbolem aktywnej i upartej walki z chorobą. Stawiania sobie ambitnych życiowych celów. Chcemy udowodnić, że nawet najwyższe szczyty można zdobywać kiedy jesteśmy razem!

Jeśli ktoś z Was dobrowolnie chciałaby wesprzeć Jacka – prosimy o dokonanie wpłaty dowolnej kwoty, na tę zbiórkę

 

Środki dla Jacka zostaną przekazane bezpośrednio do Fundacji Zostaw Swój Ślad, która dopilnuje odpowiedniego przekazania środków na sfinansowanie leczenia i rehabilitacji dla Jacka.

Chcemy też zadbać o Ciebie!

Zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich, przyjaciół i współpracowników do wspólnej aktywności w ramach ONCOactive Days, które odbędą się 20-22 października 2023 🙂

W tym czasie będziemy zbierać środki dla Jacka i kilometry, które chcemy dedykować wszystkim ludziom chorującym na nowotwory.

Każdy uczestnik ONCOactive DAYS otrzyma od nas specjalny prezent!

Wspierajmy Jacka i bądźmy w ruchu dla zdrowia!

W ramach obchodów Miesiąca Świadomości Nowotworów Piersi, jak co roku w październiku, Ardigen wraz ze społecznością CODE AGAINST CANCER zainicjowaną przez pracowników firmy, zaprasza do wspólnej aktywności dla zdrowia!

W tym roku, w ramach naszego wkładu w edukację onkologiczną wydajemy też kolejną książkę z naszej serii ONCOdekalog. Tym razem dotyczy ona właśnie aktywności i jej roli w zapobieganiu, leczeniu i rekonwalescencji w chorobie nowotworowej.

Każdy uczestnik ONCOactive Days otrzyma darmowy dostęp do e-booka z tą książką.

W CODE AGAINST CANCER zależy nam na aktywowaniu jak największej liczby ludzi, do myślenia i działania na rzecz swojego zdrowia. A także na wspieraniu pacjentów z chorobami nowotworowymi, ich rodzin i zespołów medycznych.

Naszym celem jest wspieranie pacjentów onkologicznych – bezpośrednio i pośrednio.

Naszej aktywności  towarzyszy prapremiera nowej książki z naszego cyklu ONCOdekalog – tym razem dotyczy aktywności. Jest dedykowana profilaktyce i wspieraniu terapii nowotworowej w oparciu o rozmaite rodzaje aktywności.

To cykl niezwykle inspirujących rozmów z wybitnymi sportowcami, lekarzami, psychoonklogami, fizjoterapeutamii oraz pacjentami o roli aktywności w dążeniu do zdrowia, ale także szczęśliwego, spełnionego życia.

Książka ukaże się w listopadzie, a każdy uczestnik ONCOactive Days otrzyma darmowy dostęp do e-booka z tą książką. Zależy nam aby dotarła do jak najszerszego kręgu ludzi i wspierała  każdego z nas w zapobieganiu, a pacjentów w leczeniu i rekonwalescencji po chorobie nowotworowej.

Jak dołączyć do akcji ONCOactive Days?

To bardzo proste!

  1. W dniach 20-22 października w dowolny sposób (bez użycia silnika) pokonujesz dowolny dystans w dowolnym miejscu na świecie 🙂
  2. Wchodzisz na stronę ONCOactive Days i tam wpisujesz jaką odległość pokonałeś lub pokonałaś i dodajesz zdjęcie lub zrzut ekranu z dowolnej aplikacji, zegarka lub urządzenia do mierzenia odległości.
  3. Cieszysz się razem z nami aktywnością i wsparciem, które dajemy innym ludziom.
  4. Kiedy tylko zostanie wydana książka ONCOdekalog Aktywności – otrzymasz ją od nas mailem zupełnie za darmo 🙂

Zapraszamy i dziękujemy za każdy Twój gest! 🙂

Zabawy z koleżankami po szkole, rolki, rower, deskorolka były na porządku dziennym. Cechuje ją niespotykana empatia, brała z nami udział w wielu akcjach charytatywnych, których celem była pomoc innym dzieciom czy zwierzętom. Przez wiele miesięcy nie ścinała swoich pięknych włosów, by oddać je dla Fundacji Rak’n’Roll, co uczyniła zaledwie 3 miesiące temu. Wtedy jeszcze nie przypuszczalibyśmy nawet, że i nam przyjdzie toczyć walkę z nowotworem.”

Wesprzyj zbiórkę na pomoc Ewuni na siePomaga.pl

Jeśli chcesz wesprzeć działalność Code Against Cancer i naszych podopiecznych, możesz dokonać wpłaty na konto fundacji Zostaw Swój Ślad:
Bank PKO BP SA
42 1020 2892 0000 5502 0602 1796 Tytuł przelewu: „darowizna”.
Możesz też wesprzeć nasze działania przekazując 1% podatku Fundacja Zostaw Swój Ślad KRS 0000597271
www.zostawswojslad.pl