Code Against Cancer

Loading Site ...

Zapobiegaj nowotworom

Działaj!

Jednym z celów projektu jest stworzenie przystępnego, ale i opartego na faktach oraz badaniach naukowych kompendium wiedzy o przeciwdziałaniu nowotworom.
Będzie ono dostępne i rozbudowywane na naszej stronie oraz wydawane w formie książek i broszur informacyjnych, podcastów i filmów edukacyjnych.
Jeśli masz wiedzę w tym zakresie, która chcesz się podzielić lub jeśli czujesz, że możesz nas czymś zainspirować – zapraszamy do współpracy.

W roku 2021 wydaliśmy książkę kucharsko-poradnikową ONCOCODEKALOG pełną pysznych przepisów kulinarnych na zdrowe potrawy, superfoods o właściwościach przeciwnowotworowych i nie tylko, praktycznych porad, naukowych uzasadnień, faktów i mitów o nowotworach oraz inspiracji.
więcej znajdziesz tutaj >>>

Jeśli chcesz podzielić się wiedzą lub dowiedzieć więcej o nas – napisz do nas: info@codeagainstcancer.com

Ardigen S.A. to polska firma bioinformatyczna, która wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji w procesie opracowywania nowych terapii i leków innowacyjnych. Ardigen przyspiesza rozwój terapii dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii cyfrowych w badaniach dotyczących immunologii, mikrobiomu, jak również analizy obrazów biomedycznych. Firma łączy w swoich działaniach głębokie zrozumienie biologii z fachową wiedzą z zakresu bioinformatyki, uczenia maszynowego i inżynierii oprogramowania. Buduje również własne zbiory danych biologicznych, które w połączeniu z autorskimi technologiami sztucznej inteligencji pozwalają wspierać procesy tworzenia nowych, skutecznych terapii.