Code Against Cancer

Loading Site ...

Społeczność CODE AGAINST CANCER ruszyła w świat.

Pracownicy firmy Ardigen S.A. zainicjowali powstanie projektu już kilka lat temu. Ale dziś projekt Code Against Cancer nabiera prawdziwego rozpędu w kilku obszarach.

Oficjalnie dołączył do projektów Fundacji Zostaw Swój Ślad i wspólnie wypływamy na szerokie wody, zapraszając do współpracy nie tylko bioinformatyków, biotechnologów i specjalistów, którzy mogą podarować tej idei swoją wiedzę i talenty, wspierając wraz z zespołem Adgigen i jego partnerami powstawanie ultranowoczesnych terapii przeciwnowotworowych.

Zapraszamy także wszystkich chętnych do wspólnego działania na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i prewencji nowotworowej.

Od 3 września 2021 spotykamy się regularnie, i krok po kroku rozwijamy projekty specjalistyczne, związane zarówno z kodowaniem i poszukiwaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, biotechnologicznych i medycznych jak i z pomocą dla konkretnych dzieci z chorobą nowotworową.

Pracujemy też nad poradnikami wspierającymi pacjentów onkologicznych oraz wszystkich, którzy chcą świadomie chronić się przed nowotworami.

Nasza społeczność odcisnęła swój symboliczny ślad, który chcemy zostawić w życiu innych ludzi.

Post navigation